allplayer nie ładuje ffdshow tylko mpeg4s decoder dmo

2 Cze 2010. Odpalam ładuje się i kicha, czarne tło i zamiast sie pojawic jakas reklama to widze tylko kursor i nic wiecej sie nie laduje. Mam gre z patchem 1. 0. 28. 0. mp3 Decoder dmo, 0x00600800, 1, 1, Mpeg4s Decoder dmo, 0x00800001, 1, 1, Kurcze nie wiem gdzie to moge znaleźć ten pakiet FFDShow.
. Windows Media mpeg-4 s Video Decoder dmo 9. 00. 00. 3133. Player automatycznie ładuje napisy (jeżeli znajdują się w tym samym folderze co film). w przeciwieństwie do większości odtwarzaczy, ALLPlayer nie jest nakładką na. Hehe-to faktycznie FFDShow. Tylko takie bardziej stylowe: ok:

Mnie vlc Media Player odpowiada, kiedyś/wcześniej używałem AllPlayer. No i jest ffdshow tylko nie instaluj wersji sprzed 2 lat. Najnowsze buildy. Tylko pliki jpg, nie wgram nim filmów avi. Próbowałem też programu" Total. 6, 2. i jescze pare takich otwieram filmy przez all player lub wind med.
Światło słoneczne to jedno ze źródeł energii, którego nie powinno nam zabraknąć. To typowy produkt z Shanzhai, nie należy więc oczekiwać cudów– to ma.
WinAvi+ ffdshow. Czy ktoś może mi podać sposób (o ile istnieje) na połączenie napisów z divx tak aby był tylko jeden plik a nie oddzielnie.